Контакт
Екон Електрон
Адреса:
ул. Јустинијан Први бр.41
Канцеларија: ул. Јордан Мијалков бр.23-4

Скопје
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389.72.267632 +389.75.944648
Испрати е-порака
(по желба)


Animacija